Prodlužujeme soutěž o Stín Černého hvozdu

Soutěž o román Stín černého hvozdu Míly Lince o týden prodlužujeme, odpovědi posílejte do pondělí 3.8.2009 včetně. Milí soutěživí čtenáři, plníme sliby a přinášíme vám další, v pořadí již pátou soutěž. Tentokrát se jeden……

Soutěž o román Stín černého hvozdu Míly Lince o týden prodlužujeme, odpovědi posílejte do pondělí 3.8.2009 včetně.

Milí soutěživí čtenáři, plníme sliby a přinášíme vám další, v pořadí již pátou soutěž. Tentokrát se jeden vylosovaný čtenář, který správně zodpoví všechny naše zapeklité otázky, bude moci ponořit do Stínu Černého hvozdu, neboli do románové prvotiny Míly Lince, kterou v červnu vydalo nakladatelství Straky na vrbě.

To ráno, kdy říčka Bělava přinese mrtvé tělo, se změní mnohé. Za zdmi Kozího hrádku se probudí zlo z Vrchoviny. Kejklíř Žibřid zaspí schůzku se smrtí. A Richard z Línavce, pán z Nemanic, chudý jak kostelní myš, se postaví démonům minulosti i nepřátelům z masa a kostí. Klasický fantasy příběh plný odvahy i zbabělosti, intrik i lásky, zrady i přátelství, vedoucího až za brány smrti. Ale svět není tak černobílý, jak by se mohlo zdát… (anotace)

Pro pořádek zopakujme, že otázky posílejte do pondělí 3.8. včetně na mail pavla.lzicarova@fantasyplanet.cz, do předmětu napište FP soutěž a připojte i svou adresu. Hodně štěstí!

Soutěžní otázky:

  1. Míla Linc je jedním z „dítek Drakobijců“ – s občasnými přestávkami publikuje již od prvního dílu vydaného v roce 1999, kde v soutěži O železnou rukavici lorda Trosllayera skončil na krásném bramborovém místě. Víte, kteří tři autoři jej tehdy předstihli?
  1. A zůstaňme ještě u Drakobijců: ve kterých dílech měl Linc povídku?

3) Linc má na svědomí i příručky pro začínající autory s názvem Středověký svět. Druhý díl vybavil obrázky stejný ilustrátor, který se postaral i o vnitřní ilustrace Stínu Černého hvozdu. O koho jde? 

  1. Straky na vrbě nedávno vydaly svou stou knihu. Jaký je její název?
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď