Soutěž o román Magnólie a démon

Nekromantka či telepatka? Od všeho něco, plus sexappeal a vražedný instinkt kobry královské, to je Magnólie. Díky svým psychickým schopnostem a jazyku ostrému jako břitva se zatím dostala z každé šlamastiky.……

Nekromantka či telepatka? Od všeho něco, plus sexappeal a vražedný instinkt kobry královské, to je Magnólie. Díky svým psychickým schopnostem a jazyku ostrému jako břitva se zatím dostala z každé šlamastiky. Nyní však narazila na tvrdší protivníky, než je ona – na zombie. Vítejte ve světě, kde magie je běžnou součástí života, vaše myšlenky jsou zboží jako každé jiné a smrt není zdaleka to nejhorší, co vás může potkat!

Před Vánocemi soutěžíme o novinku nakladatelství Mytago, román Haniny Veselé Magnólie a démon. Můžete si přečíst i ukázku. Odpovědi posílejte do středy 19. 12. včetně.

Jak se jmenuje první autorčina kniha, která vyšla v Edici Pevnost?

S jakou spolueditorkou Veselá sestavila dvě antologie?

Kdo namaloval k románu obálku?

Jméno a příjmení:
Město bydliště:
E-mail:

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

8 komentářů

 1. Otázka č. 2
  Dobrý den, moc bych vás prosil o přesněji pokládané otázky… Tak např. u druhé se ptáte s kým sestavila dvě antologie. Nevím zda je tím míněn:

  1. Vydavatel (společnost)
  2. Autoři povídek, kteří na antalogiích s Haninou spolupracovali (což je u první knihy cca 15 jmen a u druhé cca 20 jmen)
  3. Užší výběr jmen čili editoři + nakladatelé (4 jména)

  Díky.

 2. to Corvus
  Upravila jsem to, přišlo mi celkem jasné, že se ptám na jméno člověka, který společně s ní antologie sestavil

 3. to PavlaL
  Děkuji za odpověď. Podle mého názoru to nebylo z otázky zřejmé… Odpověď jsem zjišťoval přímo z www stránek tohoto projektu, tak i u vydavatele a nikde nefiguruje jméno jednoho člověka, který by s Haninou anotaci sestavil. Podle mě je to tým lidí jak je uvedeno na ofic. stránce. Nebo maximálně člověk spadající do kolonky “odpovědná redakce”. V každém případě díky za super soutěže!

 4. to CorVus
  Když přijdete na to, jak se ty dvě antologie jmenují, tak vás to ke spolueditorce dovede spolehlivě, protože všude u těchto dvou knih figurují dvě jména. 🙂

 5. Důležité upozornění
  Důležité upozornění pro všechny, kteří již odeslali odpovědi do soutěže o Magnólii – měli jsme ve formuláři chybičku, takže nám maily nedorazily. Pošlete je prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

 6. to PavlaL
  Tak já se omlouvám a beru zpět. Našel jsem totiž antologii, kde Hanina figuruje co by autorka… Ne jako spolueditorka. Mea Culpa!

 7. Vyhodnocení
  Dobrý den, proběhlo už prosím pěkně vyhodnocení soutěže o tuto knížku?

 8. Dobrý den,

  proběhlo již před Vánocemi, jen jsme zapomněli výsledky vložit do krátkých zpráv, za což se omlouváme a zpětně tak učiníme.

Zanechat odpověď