Soutěžíme o hororovou antologii Doteky záhrobí

Milí čtenáři, „co nevidět“ se nakonec protáhlo na pěknou řádku dní, nyní je však vše připraveno pro start nového soutěžení. Jak jsme ve vyhodnocení minulé soutěže slibovali, tentokrát na FP……

Milí čtenáři, „co nevidět“ se nakonec protáhlo na pěknou řádku dní, nyní je však vše připraveno pro start nového soutěžení. Jak jsme ve vyhodnocení minulé soutěže slibovali, tentokrát na FP vstoupí hrůza a děs v podobě antologie editorky Ellen Datlowové Doteky záhrobí (původní název Temné duchařské historky;, vyjde 26.6. v nakl. Mladá fronta). Datlowová je držitelka několika významných cen, včetně Bram Stoker Award, a v knize nám představí příběhy, „při nichž čtenáře bude příjemně mrazit strachem“ (kompletní anotace). Jeden výtisk dostane vylosovaný čtenář, který správně zodpoví následující pětici již tradičně lehkých otázek. Odpovědi posílejte na mail pavla.lzicarova@fantasyplanet.cz, do předmětu napište FP soutěž a nezapomeňte připsat i svou adresu. Soutěž končí v pátek 26.6.2009.

1. Ellen Datlowová se českým čtenářům představila už čtyřmi antologiemi (Doteky záhrobí se nepočítají). Napište název alespoň jedné z nich.
2. Příběhy kolika autorů si budeme moci v Dotecích záhrobí přečíst?
3. Českému hororu se moc nedaří, z poslední doby ale stojí za zmínku antologie 2004: Český horor, jejímž editorem je…kdo?
4. Na jejich straně je čas… je název jedné z povídek antologie zmíněné ve 3. otázce. Kdo je jejím autorem?
5. V roce 1967 u nás vyšla poprvé vynikající antologie zahraničního hororu, která se minulý rok v nakladatelství Toužimský & Moravec dočkala už třetího vydání. Jak zní její název a kdo ji sestavil?

Cenu do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta. Těšíme se na vaše odpovědi!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď