Soutěžíme o knihu Dítě Skály

Nová kniha Petry Neomillnerové Dítě Skály se stala oblíbenou cenou do soutěží fantastice se věnujících webů. FP samozřejmě nemůže zůstat stranou :-), takže si o příběh nekromantky Alke, který u nás vyvolal……

Nová kniha Petry Neomillnerové Dítě Skály se stala oblíbenou cenou do soutěží fantastice se věnujících webů. FP samozřejmě nemůže zůstat stranou :-), takže si o příběh nekromantky Alke, který u nás vyvolal zajímavou diskuzi, zasoutěžíme taky. Vaše maily, označené heslem FP soutěž, očekáváme na adrese redakce@fantasyplanet.cz do středy 14.10 včetně. Nezapomeňte připsat vaši adresu. Za cenu děkujeme Brokilonu a držíme všem palce!

Nekromantka Alke je obviněna z válečných zločinů a má být popravena, když ji v poslední chvíli zachrání mistr Bogmir, představený Skály, institutu, který vychovává ty nejobávanější černé mágy. Alke však ze záchrany radost nemá, protože je přinucena znovu se podřídit pravidlům školy, a navíc zjistí, že ji její Mistři chtějí použít jako matku „dítěte Černé luny” – predestinované zrůdy, která má moc měnit uspořádání světa.
Petra Neomillnerová tentokrát opustila kalné vody „dirty fantasy” a vydala se půlnočním směrem. Příběh ženy, která se stane matkou, aniž by přestala být nelítosným dravcem, po duši nehladí, naopak, tu a tam tne do živého.

Otázky:

1. Petře vycházejí knížky u různých nakladatelství. Napište nám jejich počet.
2. Byla někdy autočina kniha nominována na Cenu Akademie scifi, fantasy a hororu? Jestli ano, kolikrát, jak se knížka/knížky jmenovaly a v kterém roce/letech to bylo?
3. Kdo je autorem obálky k Dítěti Skály?
4. Petra minulý rok psala do časopisu Pevnost rady začínajícím spisovatelkám v rámci rubriky Profíci radí. Kdo s ní tehdy na sérii těchto článků spolupracoval?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď