Soutěžíme o komiks Terminátor

Řada omnibusů nakladatelství BB/art a Crew se úspěšně rozšiřuje, nejnovějším přírůstkem je Terminátor, o kterého si tento týden na FP můžete zasoutěžit. Vaše maily, označené předmětem FP soutěž, očekáváme na adrese……

Řada omnibusů nakladatelství BB/art a Crew se úspěšně rozšiřuje, nejnovějším přírůstkem je Terminátor, o kterého si tento týden na FP můžete zasoutěžit. Vaše maily, označené předmětem FP soutěž, očekáváme na adrese redakce@fantasyplanet.cz do pondělí 9.11. včetně, samozřejmě opět s vaší adresou. Let´s go!

Budoucnost patří jim. Nezastavitelným, neúnavným a téměř nezničitelným smrtícím strojům. Jediná šance na jejich poražení se skrývá v minulosti, kam se díky stroji času vydává malá vojenská jednotka. Její úkol: zabít šéfa společnosti Cyberdyne, který je zodpovědný za stvoření inteligentních strojů a tím i za zničení lidské rasy. Jenže v patách vojákům jdou vražedná kovová monstra zahalená do měkké lidské tkáně. Terminátoři. Nepotřebují jíst, nepotřebují odpočívat, nepotřebují dýchat, neznají morálku ani soucit – musí jen splnit svůj úkol. Ať to stojí, co to stojí. Zbude po téhle misi vůbec nějaké lidstvo k vyhlazení?

Otázky:

1. V televizním seriálu Terminator: The Sarah Connor Chronicles (nedávno bohužel zrušeném) se můžeme setkat s terminátorem, kterého hraje mladá Summer Glau, známá např. ze seriálu Firefly. Jak se její postava jmenuje?
2. Nemůžeme si vzpomenout na jméno herce, který měl být původně Terminátorem, než byl do této role obsazen A. Schwarzenegger. Jak se jen ten pán, známý i z Vetřelců, jmenoval?
3. V českých luzích a hájích jsme se už s Terminátorem setkali i v knižní podobě (nemáme na mysli přepisy filmů) – v trilogii T2. Jmenujte nakladatele a názvy jednotlivých dílů.
4. Z dílny kterého slavného komiksového nakladatelství omnibusy(Termi­nátor, Predátor aj.) pocházejí? Nemyslíme Crew či BB/art…

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď