Soutěžíme o komiksy Bažináč a Calvin a Hobbes

A po filmech hurá na bubliny. Ve spolupráci s nakladatelstvími BB/art a Crew jsme si pro vás připravili soutěž o dva komiksy, jimiž uzavřela rok 2009. Společně vydaný Bažináč: Láska a smrt je atmosférický……

A po filmech hurá na bubliny. Ve spolupráci s nakladatelstvími BB/art a Crew jsme si pro vás připravili soutěž o dva komiksy, jimiž uzavřela rok 2009. Společně vydaný Bažináč: Láska a smrt je atmosférický horor z dílny Alana Moora, Calvin a Hobbes legendární stripová série, o níž si víc můžete přečíst třeba zde.

Poštovní holuby se správnými odpověďmi na naše, jak jinak než zapeklité, otázky očekáváme na adrese redakce@fantasyplanet.cz, k nožce jim přivažte předmět FP soutěž a ať k nám stihnou doletět do čtvrtka 11.2. včetně!

Otázky:

1. Kdo je Calvin a kdo Hobbes?
2. Jmenujte dva stripy, s nimiž jsme se mohli setkat v magazínu Crew.
3. Kteří dva pánové mají na svědomí překlady komiksů, o které soutěžíme?
4. Alan Moore patří k pilířům komiksové produkce nakl. BB/art a Crew, přesto se na sklonku předloňského roku objevil na našem trhu i péčí nakladatelství… jakého?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď