Soutěžíme o román Pekelný nářez

Milí čtenáři, po Kotletovi hurá do soutěžení o další skvělou novinku. Tentokrát máte šanci vyhrát taky nářez, ale pekelný. Pekelný nářez je prvním dílem trilogie Daemonica – Hovězí v žaludku, kterou má autorsky……

Milí čtenáři,
po Kotletovi hurá do soutěžení o další skvělou novinku. Tentokrát máte šanci vyhrát taky nářez, ale pekelný. Pekelný nářez je prvním dílem trilogie Daemonica – Hovězí v žaludku, kterou má autorsky na svědomí Martin D. Antonín a vydavatelsky Straky na vrbě. Ovšem nenechte se mýlit, nejde o kuchařku. Co v kníže zjistíte? Slovy anotace:

Jestli andělé létají rychleji než dopravní letadla, zda mají démoni televizi, co se na nebi pokládá za ideální politické zřízení, kolik let za opicemi je peklo, jakou barvu má Lilithin nejoblíbenější pokoj, kam vede světlo na konci tunelu a jak nebezpečná je lidská nuda.

Hrdinou této knihy je člověk, který se nudil, anděl, který chtěl být hrdinou, a démonka, jíž bylo peklo malé. Mluvíme o jedné a téže osobě.

Správně, je to velká legrace, a šanci užít si ji má každý, kdo do úterý 27.7. pošle na mail redakce@fantasyplanet.cz odpovědi na následující otázky. Pochopitelně správné. K mailíku přilepte předmět FP soutěž a v ideálním případě i poštovní adresu pro urychlení odeslání výhry. Držíme palce!

Otázky:

1. Kolik samostatných knih (vč. Pekelného nářezu) již Antonín vydal?

2. Jak se budou jmenovat další díly trilogie Daemonica?

3. Kdo namaloval k PN obálku?

4. A vůbec, máte rádi humornou fantastiku? Na která díla nedáte dopustit?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď