Soutěžíme o román Warcraft: Zrod hordy

Milí čtenáři, Warcraft je fenomén, který už dávno není pouze záležitostí monitorů. Dobyl deskové i karetní hry, dostal se do japonského komiksu a samozřejmě mu dlouho neodolávaly ani stránky knih. V češtině……

Milí čtenáři,

Warcraft je fenomén, který už dávno není pouze záležitostí monitorů. Dobyl deskové i karetní hry, dostal se do japonského komiksu a samozřejmě mu dlouho neodolávaly ani stránky knih. V češtině již několik dobrodružství ze světa této kultovní hry vyšlo a Fantom Print nedávno vyslal bojovat o čtenářskou přízeň další z nich, Zrod hordy od Christie Golden. K dispozici je samozřejmě i ukázka.

Orkské klany kdysi dávno žily v idylickém světě nazývaném Draenor v relativním míru se svými záhadnými sousedy – draenei. Velitelé Plamenné legie však měli s oběma nic netušícími rasami jiné plány. Démonický pán Kil´jaeden rozehrál temnou partii s cílem nejen vyhladit všechny draenei, ale zároveň s úmyslem spojit všechny orkské klany v jedinou nezastavitelnou sílu poháněnou nenávistí a touhou po zkáze.

Pravidla zůstávají stále stejná – odpovědi, označené předmětem FP soutěž, posílejte na mail redakce@fantasyplanet.cz do pátku 9.4.. Děkujeme Fantom Printu za cenu a všem soutěžícím držíme palce.

Otázky:

1. V jakém roce hra vznikla?

2. Jedním z kmenových autorů knižní podoby hry je Richard A. Knaak. Chceme znát jméno jeho prvního románu ze světa Warcraftu.

3. Christie Golden se zdaleka nevěnuje jen Warcraftu. Největší část její tvorby tvoří knihy ze světa jistého scifi seriálu. Jakého?

4. V kterém roce vyšlo první vydání Zrodu hordy v zahraničí?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď