Soutěžíme o volňásky na Festival fantazie Speciál

Milí čtenáři, jednou z conových událostí podzimu je už řadu let Festival fantazie Speciál v Chotěboři, který letos nabízí tradičně bohatý program a několik příjemných novinek. Pokud ještě nejste přihlášení a nechcete……

Milí čtenáři,

jednou z conových událostí podzimu je už řadu let Festival fantazie Speciál v Chotěboři, který letos nabízí tradičně bohatý program a několik příjemných novinek. Pokud ještě nejste přihlášení a nechcete si tuto akci ujít, je nejvyšší čas. Slevu za včasné zaplacení vstupu sice už nedostanete, ale pokud se zúčastníte naší soutěže, můžete vyhrát něco mnohem zajímavějšího – volné vstupenky!

Vylosujeme tři výherce, z nichž první získá jeden čtyřdenní, druhý jeden dvoudenní a třetí jeden jednodenní volňásek, který lze uplatnit i po přihlášení a zaplacení, nejpozději však 19.10., takže všechny soutěžící prosíme, aby si pravidelně kontrolovali maily, na které vítězům pošleme kódy volných vstupenek.

A jak se soutěže zúčasnit? Jednoduše – odpovězte na níže položenou otázku a odpověď pošlete do soboty 9.10. včetně na mail redakce@fantasyplanet.cz (v předmětu uveďte: FP soutěž). Přejeme hodně štěstí.

Soutěžní otázka:

Letos bude programová nabídka FFS obohacena o jeden samostatný festival, který se zaměří na horor a vše kolem něj. Jak se tento festival jmenuje a kdo bude jeho hlavním hostem?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď