Vetřelec: Covenant – soutěž o lístky do kina 4DX

Je tu soutěž o celkem 10 vstupenek do 4DX kina Cinema City na novinku Vetřelec: Covenant!

Zažijte film Vetřelec: Covenant na vlastní kůži v kině 4DX!

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách.

 

Snímek Vetřelec: Covenant si můžete vychutnat na maximum v multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX a od nás tentokrát můžete získat 5×2 vstupenky. Jako obvykle stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku:

 

Kolik 4DX sálů je v multiplexech Cinema City v ČR?

a) 1
b) 2
c) 3

 

Svoje odpovědi posílejte na redakční email xan.fantasyplanet@gmail.com do úterý 30. května (včetně). Do předmětu uveďte “Soutěž Vetřelec” a nezapomeňte nám připsat i adresu, na kterou bychom měli vstupenky poslat, pro rychlejší doručení ideálně i s telefonním číslem, na kterém váš může zastihnout kurýr.

Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme pět výherců. Výsledky soutěže vyhlásíme a vstupenky rozešleme ve středu 31. května.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď