Dvacetiny s Fantasy Planet: vydavatelství audioknih Tympanum.cz představuje Den pro šakala

A pokračujeme vesele dál. Dnes jsme pro vás vybrali zase něco z trochu jiného ranku, protože rozmanitost prostě nikdy není na škodu. A kdo je dnešním vyvoleným? Není jím nikdo jiný než Frederick Forsyth a jeho Den pro šakala.

Tentokrát jsme se rozhodli zabrousit do vod politického thrilleru. A vydavatelství Tympanum vám v tomto žánru může nabídnout jednoho z nejznámějších autorů, Fredericka Forsytha. Z celé nabídky jsme se rozhodli upozornit na Den pro šakala, protože tento název bude znít povědomě i těm, kterým jméno tohoto spisovatele vůbec nic neříká.

Místo? Paříž.

Kdy? Rok 1963 na oslavách Dne osvobození.

O co jde? Do oslavujícího stotisícového davu se nenápadně prosmýkne nájemný vrah známý jako Šakal, jehož najala teroristická organizace, aby odstranil francouzského prezidenta Charlese de Gaulla. Až na pár výjimek nikdo o přítomnosti nebezpečného vraha neví. Podaří se policistům atentátu zabránit? A kdo vůbec usiluje o život prezidenta Francie?

Jestli vás tento typ příběhů bere, neváhejte a pusťte se do poslechu tohoto strhujícího thrilleru. Tohle bude stát za to, protože předčítat vám bude příjemný hlas Otakara Brouska. A znovu přikládáme odkaz, abyste si mohli poslechnout ukázku.

A když budete chtít, určitě probrouzdejte stránky Tympana, protože krom Šakala si můžete poslechnout i povídkový Kvintet, Afghánce, Kobru nebo třeba nahlédnout do Seznamu smrti, vše v podání Jana Hyhlíka.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď