Dvacetiny s Fantasy Planet: Vydavatelství audioknih Tympanum.cz uvádí Pán prstenů

A další nadčasová klasika. Nejfantastičtější fantastika, klasika, legenda, kterou obdivují a vzývají miliony fanoušků. Dneska si popovídáme o tom, že i ten nejmenší človíček může změnit chod budoucnosti!

Jako další kousek vám představíme jednu z klasik fantasy Pána prstenů od J. R. R. Tolkiena. Jako vypravěče Tympanum najalo herce a dabéra Aleše Procházku, který svůj hlas propůjčil například Severusi Snapeovi a většině filmových postav Toma Hankse. S Alešovým hlasem se můžete také setkat například u povídek o velkém detektivu Sherlocku Holmesovi.

Proč jsme vybrali zrovna Pána prstenů? Inu, protože pod jménem J. R. R. Tolkiena vychází nové knihy téměř půl století po jeho smrti. A to už něco znamená! Trilogie Pána prstenů je navíc mnohými označovaná za zakládající dílo žánru, které inspiruje spisovatele i v současnosti. Jen pro připomenutí zapomnětlivkám a představení neznalým se jedná o trilogii (Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) složenou ze šesti knih, v níž se spojí odlišné rasy, národnosti a všemožní tvorové v boji proti Temnému pánu Sauronovi. Do hry ale souhrou náhod zasáhne dlouhé roky ztracený Prsten moci ukutý Sauronem v ohni Hory osudu, se kterým by si dokázal podrobit všechny obyvatele Středozemě. Na bedra hobita Froda Pytlíka tak dopadne nelehký úkol – zničit Prsten v místě, kde byl vytvořen. V doprovodu dalších osmi společníků se vydává na dlouhou a náročnou cestu, na jejímž úspěchu či nezdaru může záviset osud celé Středozemě!

A víte, jak to je! Jen my rozhodujeme o tom, co uděláme s časem, jenž nám byl dán, proto pospěšte poslechnout ukázku na stránkách Tympana (odkaz), abyste věděli, jestli se vám zpracování zalíbí. Protože pokud ano, čeká vás téměř šedesát hodin epického dobrodružství! A i tentokrát máte možnost pořídit si každý ze tří dílů zvlášť nebo rovnou všechny tři naráz!

Takže rychle do audiokatalogu, poslouchat, vybírat a pořizovat!

Namárië!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď