Dvacetiny Fantasy Planet: Co váš čeká a nemine?

Když už slavíme ty dvacetiny, mělo by to za něco stát. A tak jsme se rozhodli rozdávat dárky především vám, našim čtenářům. Od zítřka to na našem webu i Facebooku pořádně roztočíme!

Fantasy Planet se stala zajímavým partnerem pro mnoho žánrových vydavatelství. A tak se nám i přes nelehkou dobu podařilo domluvit několik zajímavých soutěží (nejen) o knížky!

Každá soutěž poběží týden, během kterého vám představíme nakladatelství jako takové, ale přijdou nám gratulovat i autoři samotní.

A abychom vás trochu navnadili: jako první gratulant nám přijdou pomyslně potřást dezinfikovanýma rukama autoři a autorky z Epochy, kytici růží pošle časopis Pevnost, bonboniéru přinese Mystery Press a šampaňské zase Golden Dog… Tím ovšem výčet rozhodně nekončí, ale zase nechceme prozradit všechno a hned.

Šanci pogratulovat nám dostanou i naši čtenáři. A i jejich kreativitu jsme samozřejmě připraveni náležitě odměnit.

Nebude chybět ani nostalgicky-historické okénko. Lidé spjatí s historií portálu se podělí o své dojmy a vzpomínky na dobu svého působení na Fantasy Planet, zavzpomínáme na zašlou slávu i neúspěchy…

Doufáme, že se budete skvěle bavit a že vám naše dvacetiny přinesou spoustu radosti!

                                                                                                                                                                                                                                                           Vaše redakce

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď