FANTASY PLANET SLAVÍ DVACETINY!

Už je to tak! Je 9.5.2020 – a toto datum představuje pro Fantasy Planet významné jubileum.
Právě dnes totiž váš oblíbený portál slaví DVACET LET od svého založení.

Naši milí čtenáři,

Dvacet let existence, to už je pořádně dlouhá doba.

Je to důvod k oslavě, nostalgickému vzpomínání, proklínání – prostě každému dle jeho chutí a povahy.

Zároveň je to však pro naši redakci závazek. Ano, víme o tom, že Fantasy Planet byla etalonem kvality, modlou a útočištěm dnes již kultovních recenzentů. Víme také, že měla úžasný design a diskuse bez nutnosti registrace.

Pamatujeme si na vášnivé debaty i trolly, kteří měli na svědomí zavedení registrací. Slyšeli jsme žehrání staromilců při změně designu a viděli jejich otáčení se zády.

Zažili jsme „pád na hubu“ někam na okraj čtenářského zájmu i pozvolné šplhání ze dna zase zpátky vzhůru. Mezitím nám vyrostla důstojná konkurence a boj o místo na slunci je zase o mnoho těžší než v dávných dobách.

Pamatujeme střídání redaktorů s různými styly vedení, odlišným směrováním webu a především s velmi rozdílným stupněm aktivity.

Je těžké v krátkosti říct, co vše se na Fantasy Planet za dvacet let odehrálo. Ale jedno se nemění: zůstáváme tu pro vás a snažíme se přinášet to nejlepší, co nabízí zejména knižní trh, ale i filmová plátna, herní stoly; navštěvujeme setkání nadšenců do fantastiky. Snažíme se vás bavit a informovat jak nejlépe dokážeme.

A kdo ví, třeba se nám zase postupně podaří vybudovat impérium jménem Fantasy Planet do jeho bývalé slávy, i když doba se diametrálně změnila. Držte nám palce a podpořte nás!

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Vaše redakce

 

PS: Jako motiv jsme si dovolili použít obrázek zaslaný v rámci gratulace legendou české fantastiky, Františkou Vrbenskou. Děkujeme!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď