Brno: Kingdom Come naživo!

Také se už nemůžete dočkat, až to naše slibované Království konečně přijde? Číháte na vlogy autorů a propichujete tužkou v kalendáři avizovaná data vydání? Mě při představě akčního RPG zaměřeného na co nejvěrohodnější simulaci šermu nesnesitelně svrbí ruce!

A tak se snažím ukrátit si čas imaginárními do vzduchu prováděnými kryty a sním u své klávesnice o vydařeném rubovém seku. Není pochyb, že by mi prospěla malá terapie, při které bych  mohla upustit svůj pištící ventil krvelačnosti.

Naštěstí v sobotu 22. dubna otevře brány své malé pevnosti Robert Waschka!

 

 

Kdo ještě velmistra brněnského Domu rytířských ctností neznáte, vězte, že je to právě on, kdo spolupracuje s autory Kingdom Come: Deliverance na choreografii herních soubojů. A vkládá do nich nejenom třicet let svých šermířských zkušeností, ale také tlukoucí srdce pařana.

Pod věží jeho malého hradu mezi paneláky můžete navštívit také workshopy boje ve stylu Assassin’s Creed: Syndicate nebo se naučit šermířské triky z herní série o Zaklínači. Stačí sledovat neustále se střídající pestrou nabídku akcí na facebookových stránkách nebo přímo na webovkách www.drcbrno.cz.

 

 

A kromě toho se dá u Roberta Waschky přímo studovat šerm a bojové umění bartitsu v dlouhodobých kurzech. Stačí se podívat na jejich podrobný rozvrh. Nabídka cen se může směle měřit s kdekterým fit-centrem a navíc se jedná o pohybovou aktivitu, kterou si alespoň pořádně užijete. Např. cena pololetního kurzu činí 2200Kč a zakládá poloviční slevu na ještě jeden kurz dle vlastního výběru a slevy na víkendové workshopy. Co se workshopů týče, jejich nabídka se neustále rozrůstá, takže nezapomeňte sledowat facebook nebo web pro nové přírůstky!

Prostorná a vybavená tělocvična se zbrojnicí se nachází na zde: Hermannova 3, Brno – Starý Lískovec. Roberta Waschku můžete kontaktovat i telefonicky na čísle 603 418 065 nebo přes e-mail info@drcbrno.cz

 

 

Kdo ví. Třeba to i pro vás, tak jako pro mě, bude konečné řešení nedostatečného hardwaru. Já totiž na té své šunce nerozjedu ani svého milovaného Zaklínače, natož pak grafický koncert české krajiny v Kingdome Come. Já se tím pádem musím učit sekat mečem naživo!

 

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď