FPÚ pátrá, radí, informuje (7.)

Hlavní zpráva: MINDOK zařadil Krycí jména do projektu 100% záruka spokojenosti, což znamená, že pokud si je koupíte, zahrajete a nebudou se vám líbit (což nechápeme, ale budiž; vždy je to kus od kusu – vkus od vkusu), můžete je vrátit. Sympatická odvaha!

  • Blackfire začal na pulty posílat Výbušné lektvary – hru, ve které baňky představují kartonové podložky a přísady různobarevné skleněnky. Vypadá to kouzelně a infantilně zábavně, a na recenzi jsme se právě dohodli, takže se můžete těšit.
  • a když jsme u těch explozí, tak to vypadá, že konec prázdnin by se mohl destruktivně oslavit s MINDOKem, neboť na tu dobu je anotováno druhé rozšíření k World of Tanks – Poslední bitva. Japonští obrněnci, alternativní pravidla a karty destrukce! Prostě standardní začátek školního roku…
  • REXhry dementovaly náš příspěvek v jednom z minulých FPÚ: informace na jejich facebookové stránce o tom, že chystají hru s erotickým zaměřením, byla pouze aprílovým žertem, na který jsme naletěli. Co se dá dělat, vrátíme se k flašce a svlékacímu pokru a všem natěšeným se omlouváme.
  • a než jsme stihli tohle FPÚčko dokončit, uzavřít a zvěřejnit, Blackfire se začal vytahovat s dalšími novinkami – obojí je rozšíření. Jednak Vlci severu, což je určeno pro karetní verzi Hry o trůny, a za druhé a hlavně Talisman Podzemí! Tyhle talismaní klasiky na trhu móóóc dlouho chyběly a tak díky za ně!
  • MINDOK na svém fb profilu zveřejnil odkaz na první (?) recenzi na Boží zboží, jehož recenzent na něm našel jedinou chybu, a to malou vzájemnou interaktivitu. Časem přineseme recenzi i my, ale už nyní můžeme říct, že čas od času si rádi zahrajeme něco, u čeho nás spoluhráči obtěžují jen minimálně, neřku-li aby na nás přímo útočili či vyřazovali ze hry… Lidově řečeno: nemůžeme se dočkat!
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď