Diablo II – čtvrtá část recenze

Příběh a Questy ve hře

Příběh

Na počátku věků se síly Pořádku a Chaosu střetávají ve věčném zápase, který rozhodne o osudu všech Stvoření. A tento souboj nyní přišel i do království Smrtelných … a ani Muž, Démon či Anděl neunikne nepoznamenán.

Diablo, pán Děsu a nejmladší ze “Tří Nejvyšších Démonů”, procitnul ze svého dlouhého spánku hluboko v temnotě země. Počínaje pracovat na obrovském plánu k osvobození svých vyhnaných bratrů, Mephista a Baala, Diablo ovládnul malé severské království Khanduras. Z hlubin prastarých katakomb pod městem Tristram sevřel Diablo veškeré obyvatelstvo pod pláštěm strachu a paranoi. Nakonec, když i dobrý král Leoric upadnul pod temnou nadvládu Diabla, vyvstal osamělý hrdina aby vyzval Temnotu, která zaplavila celou zemi. Když dosáhl samého dna Labyrintu pod Tristramem, střetl se konečně bezejmenný hrdina se samotným Pánem Děsu. Protože poznal, že duch Diabla nemůže být nikdy doopravdy zničen, učinil hrdina obět nejvznešenější ze všech – odhodil svou vlastní duši a příčetnost stranou a vzal duši Diablovu do sebe, doufaje že jeho vlastní síla a vůle ovládnou démona. Hrdina se nikdy nedověděl, že jeho nesobecký čin nejenom zajistil Diablovi vitězství, ale navíc navždy zatratil svou duši.

Questy

Dialog Questů zaznamenává všechny questy (úkoly), k tomu uchovává podrobnosti o nich a informaci, jestli už byly splněny.

Úplně nahoře vidíme záložku s římskou jedničkou. V této záložce jsou všechny questy prvního města (celkem by tam měla být čtyři města). Logicky by měly questy druhého města mít záložku II. Tam jsem se ještě nedostal.

Pod záložkami jsou všechny questy daného města. První a druhý jsou zašedlé, tzn. že už jsou splněny. Druhý a třetí jsou barevné, protože jsem je dostal a ještě nesplnil (poznámka: Tento questlog je vytvořený pro tuto stránku. Tenhle quest už mám dávno hotový). Čtvrtý a pátý quest jsem ještě nedostal, proto jsou tlačítka s jejich ikonkou zapadlá jakoby vzadu.

Pod tlačítky je štítek s názvem vybraného questu. A pod ním je konečně stručný popis tohotu úkolu (většinou místo, kde najdete jeho cíl).

Questy města Rogue Encampment

Den of Evil
První quest ve hře vůbec. Můsíte jednoduše zabít všechny obludy v podzemní jeskyni. Trapně jednoduché.

Sisters Burial Grounds
Už trochu těžší quest. Musíte vstoupit do Cold Plains a odtud dolu. Tam naleznete hřbitov s obludou, která okolo sebe oživuje zombíky.

The Search for Cain
První pořádný quest. Nejdříve musíte v Dark Wood najít velký strom, ze kterého po dotknutí vypadne svitek. Ten doneste Akaře do města. Poté jděte do Stone Field, ke kamenému obelisku, tam aktivujte runy. Vzniklým portálem jděte do Tristramu, zlikvidujte obludy a osvoboďte Caina. Toť vše.

The Forgotten Tower

Tools of the Trade

Sisters to the Slaughter

 

Zdroj: Techbox
Napsal: Katmai

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

  1. Hra
    Doufam, ze uz si se dostal dal. Ja to hrala zatim asi tejden a jsem skoro na konci.

  2. Ve 2. questu musíte jít dolů?Mapa se pokáždé náhodně generuje;-)

Zveřejnit odpověď