Batman Day 2016

V sobotu 17.9.2016 můžete společně s Comics Pointem opět oslavit každoroční mezinárodní den temného rytíře – Batman Day!

610x910_BD2016 plakatNejen na fanoušky Batmana čeká připraveno několik překvapení – např. slevy na batmanovské komiksy, plakát k nákupu, stylové masky pro děti a další překvapení a dárečky, jako třeba:

soutěž o poukázky a sladké donuty

slevu 40 % na Batman komiksy v češtině ve spolupráci s vydavatelstvím BB/art a CREW. (Tato sleva jako jediná bude platit již od pátku 16.9. a až do neděle 18.9. jak na všech pobočkách CP, tak i e-shopu, kde je dočasně vytvořena i speciální kategorie.)

slevu 20 % na cizojazyčné Batman komiksy

slevu 30 % na Batman trička

slevu 20 % na Batman zboží, mimo výše uvedené, tedy například na sošky, figurky, kšiltovky, peněženky, hrníčky, polštáře, plakáty, hry…

Už teď se ale můžete těšit na oblíbené kostýmy super hrdinů (a super záporáků) z DC Comics univerza (možná přijde i Lobo!) na pobočce COMICS POINT – Anglická 14, Praha 2, od 10:00 do 17:00.

Nezapomeňte o akci informovat i svoji rodinu, blízké, přátele, šéfa… Přehodit si směnu v práci, dát výpověď… Prostě, zúčastnit se!

Více informací a fotek najdete na FB Comicspointu.
batman-day-2016-01

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď