Novinky u Deloraine

Zdá se, že hudební múzy nic nezastaví a pracují na plný úvazek bez ohledu na jakékoli okolnosti.
A ještě, že tak, protože díky nim vás můžeme upozornit na dvě nové skladby skupiny Deloraine.

Skupina Deloraine nezahálela ani v době karantény a před nedávnou dobou představila zbrusu nový videoklip k písni Nilfgaard. Ani v nejmenším nepochybujeme, že císař Emhyr var Emreis by byl s výsledkem nanejvýš spokojen!

 

 

Krom samotného videoklipu přikládáme i odkaz na soundcloud (https://soundcloud.com/derias-polyfam-amanitin-faloides/deloraine-horalove?in=derias-polyfam-amanitin-faloides/sets/deloraine-ukazky-z-nove-desky), v němž můžete nalézt ukázky z nové desky, kterou měli Deloraini představit na květnovém PevnostConu. Ovšem zdá se, že nám hvězdy byly nakloněny, protože tahle kapela si udělala čas i v novém srpnovém termínu, protože tohle fakt chceme slyšet naživo! A ano, taky chceme zčeknout, jestli Máša zvládne rozproudit přítomné fantasáky jako její předchůdkyně Lori!

 

Nejen zaklínačskou tématikou je ovšem skupina Deloraine živa, a proto vám doporučujeme poslechnout i další novou skladbu Les kostí. Ano, je to přesně TEN les, který znáte od Holdstocka.

 

 

Přejeme příjemný poslech!

♫♪♫♪Nilfgaard, půjdeme dál, dokud má kdo stát…

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď