Podpoříte knihu začínajícího autora?

Obrátila se na nás naše čtenářka s prosbou, zda bychom nemohl pomoci jejímu manželovi s vydáním knihy.
A protože my v redakci máme všechny ty Kulhánky a Kotlety docela rádi a baví nás, tak jsme si řekli, že za zkoušku nic nedáme.

Knihu Romana Trakala Full kontakt okoukněte tady:

http://bit.ly/KupKontakt

 

A přidáváme ještě trochu té omáčky:

O čem v knize píšu
Můj hrdina zjišťuje, že má poslání od samotného Boha. Musí sjednotit lid a potrestat zlo. Získá Boží amulet a s ním velkou moc. Zároveň, aby to bylo vyrovnané, mu dá něco do vínku i Ďábel. Jenže nic nejde tak, jak by mělo, a ztráta rovnováhy má za následek smrt mnoha nepřátel.

Ne že by to jinak byl milovník králíčků. Protivníci padají po desítkách a dá se říct, že po něm jde celý svět. Jeho cesta je plná zvratů a překážek, ale můžu vám prozradit, že svého cíle nakonec dojde. I když asi jinak, než by si leckdo pomyslel… To vše s trochou humoru a s pološíleným úsměvem na tváři.

Pro koho je kniha určena
Pro všechny cynické jedince, kteří se na svět dívají trošku jinak. Určitě není nutně jen pro chlapy. Myslím, že spousta žen se u ní pobaví stejně jako řidič náklaďáku nebo řezník.

Pár slov o mně
Mám za sebou několik málo povídek a dvě dopsané knihy, kterým bych chtěl dát formu. Nic jsem zatím nepublikoval, ale znáš to, kamarádům se to líbí. Pracuju jako reklamační technik v jedné nadnárodní společnosti. Kromě čtení a psaní mě zajímá stavba 3D tiskáren a tisk samotný, jsem vášnivý motorkář a trošku fušuju i do elektrotechniky.

Proč jsem knihu napsal
Chci se podělit o svůj svět a zjistit, jestli se bude líbit i ostatním. Snažím se jít ve stopách svých oblíbených autorů Jiřího Kulhánka a Františka Kotlety. Myslím, že dnes není moc knih s černým humorem a nadsázkou, u kterých se dá relaxovat a dají se číst stále dokola. Full kontakt jsem napsal právě jako knihu pro pobavení a odpoutání od všední reality. Je ti to blízké? Budu rád za podporu.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď