Srdce ledu potěší nejen fanoušky scifi

První letošní svazek Edice Pevnost patří zkušenému povídkáři Davidu Šenkovi a jeho sbírce klasických sci-fi příběhů.

unnamed

Třetí sbírka povídek autora klasické sci-fi vás zavede k Poslednímu soudu, ukáže vám cestu paralelními světy a nechá napospas mimozemské invazi. Kromě toho budete moci navštívit poslední galaktický con, zúčastnit se projektu na probuzení Boha a po boku slavného detektiva, vychovaného mimozemšťany, sestoupit na povrch zapovězené planety. A pokud vám to stále ještě bude málo, dozvíte se pravdu o jednom světovém konfliktu.

David Šenk zve své fanoušky již potřetí do světů daleké budoucnosti i nepříjemně reálných problémů. Jeho povídky jsou provokativní i zábavné a dokazují, že klasická sci-fi stále žije.

Ukázku naleznete na: http://issuu.com/…celeduukazka?…

David Šenk (* 1977)

David Šenk je zarputilý technooptimista, a i když to není na první pohled znát, věří v zářivou budoucnost Země. Publikoval již více než tři desítky krátkých povídek a novel, převážně na stránkách magazínů Pevnost, Ikarie a XB-1, část z nich shrnul ve sbírkách Smrtelní bohové (Epocha, 2011) a Proudové šílenství (Epocha, 2013). Jeho hrdinové jsou obyčejní lidé, kteří se ocitají v neobvyklých situacích, snaží se čelit osudu a neslevit při tom ze svého lidství. V nečetných volných chvílích čichá terpentýn, kterým se snaží rozředit olejové skvrny na svých obrazech a trhá struny na svém elektrickém Gibsonu.

  • Autor: David Šenk
  • Obálka: Karel Zeman
  • Formát: paperback, 115×180 mm
  • Počet stran: 200
  • Cena: 169 Kč
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď