Píseň severu – ukázka

Máme tu pro vás další ukázku z novinkové knihy z Epochy. Tentokrát se jedná o čistokrevnou fantasy z žánru meč a magie. Michaela Merglová je v tomto žánru jako doma a Píseň severu přináší další velké dobrodružství válečníka Cuchenana a jeho společníka, barda Minangara.

Michaelu Merglovou již můžeme počítat mezi zkušené autorky české fantastiky. Možná si vzpomenete na její knihu Píseň oceli – a právě na tu Píseň severu navazuje! Možná si také vzpomenete, že Merglová je díky svému stylu vyprávění přezdívána Gemmell v sukních – až tak dobrá její kniha byla.  A podobně dobrá byla i následující Prokletá věž, byť ta už byla mnohem temnější a drsnější než mnohdy rozjásaná a až pohádkově laděná Píseň oceli.

V Písni severu se opět setkáte se starými známými – válečníkem Cuchenanem a bardem Minangarem. Opět bude platit známé já mám svaly, ty máš… strach a spoustu řečí; zkrátka tihle dva spolu tvoří skvělý a zábavný tým. Tentokrát se budou brodit závějemi sněhu, aby odhalili tajemství číhající v horách, i brouzdat se ulicemi v honbě za nebezpečným vrahem.

Čeká na vás akce, humor a neodolatelní hrdinové, to vše v duchu té nejryzejší “klasické” fantasy!

A pokud ještě váháte, určitě si přečtěte ukázku, protože pak již váhat nebudete.

Píseň severu UKÁZKA

A pokud jste se rozhodli si knihu zakoupit, podpořte přímo vydavatele.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď