Vychází Kotletův Underground – nyní i v papírové podobě!

A my jakožto hrdý mediální partner téhle knihy boucháme šampaňské!
A dočkáte se samozřejmě i recenze.

A přidáme vám ještě tiskovou zprávu:

František Kotleta v podobě, v jaké ho neznáte, v postapunkovém románu, futuristickém, temném a divokém jako podzemí stanic U-metra.

 

Praha City je šťastné město. Deset milionů obyvatel zde přežívá díky výdobytkům moderních technologií, zatímco zbytek Evropy se propadl do chaosu. Nikdo nepochybuje, že je to pravda, tvrdí to přece City News!

Jenže Petr Vachten ty sračky ignoruje. Přišel o nohu ve válce s Poláky, a když hořela Ostrava, v CN hlásili, že jeho divize táhne na Krakov. Ale ta válka už nikoho nezajímá. Stejně jako Ostrava. Protože Praha City je šťastné město. Jen v něm nějak snadno umírají lidé, kteří si to nemyslí. Třeba ženy z kultu digitálních čarodějek.

 

František Kotleta

Rodák z Bruntálu, řezník, dobrodruh, trestanec a vlastně cokoliv, co si ještě vymyslí. Hlavně je to však autor fantastických románů, ve kterých bojují upíři s mimozemšťany, bohové se žoldáky, superpadouši proti superhrdinům a nakonec se s nim můžete vypravit i do šíleného postapokalyptického světa. Kultovní stále zůstává jeho série Bratrstvo krve, k jejímž zásadním třem dílům Hustej nářez, Fakt hustej nářez a Mega hustej nářez přibyl prequel Vlci.

UKÁZKU najdete v našem starším článku.

 

Pokud máte na Kotletu spadeno, kupujte přímo u Epochy!

Nebo raději E-knihu?

 

INFORMACE O KNIZE

Titul: Underground

Autor: František Kotleta

Ilustrace na obálce: Adéla Miklíková

Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma

Stran: 312

Doporučená cena 299 Kč

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď