Komiks Svět bez jména vyhlašuje soutěž fan artu a fanfikce (PR)

Online komiks Svět bez jména vyhlašuje velkou podzimní soutěž fan artu a fanfikce.

Svět bez jména - soutěž

Kategorie: fan art, fanfikce

Ceny:

(pro obě kategorie jsou stejné, výherce si vybere jednu z publikací)

1. místo: Výprava za ptákem času (nebo) Lips Tullian (nebo) Dragonero
2. místo: Poděsové z jiný planety – Calvin a Hobbes (nebo) Hellboy 7 – Pražský upír a další povídky
3. místo: Vějíř 3 (nebo) Gymnázium příšer (nebo) Comics salón: Comics & manga book 3

Každý z výherců dostane také Svět bez jména: Prolog, Svět bez jména: Město věží a Svět bez jména: Pírka Osudu, placky, záložky, skicáky a další drobnosti

Uzávěrka: 10. listopadu 2011

fan art – je obrázek postavy či skupiny postav, z nichž alespoň jedna musí být některým z originálních charakterů Světa bez jména, autor s ní může provést de facto cokoliv. Budou přijaty obrázky v jakémkoliv stylu, který je vám vlastní. Výběr výtvarného žánru a techniky záleží jen na vás. Pod fan art se nám letos schovává i character design – můžete svou oblíbenou postavu převléci do „jiných šatů“, ale základní znaky (barva očí a barva a délka vlasů a další fyzické odlišnosti, např. jedna ruka, slepota, jizvy) musí zůstat stejné.

fanfikce – té se týká vlastně to samé, co fan artu. Je to povídka nebo jiný slohový útvar, který obsahuje postavy z komiksu či povídek, ale nemusí se omezit jen na ně. Můžete postavy zasadit do svého prostředí a mohou se setkat s vašimi charaktery, nebo napište „váš“ pohled na to, jak bude Svět bez jména pokračovat, či naopak, co si myslíte, že se stalo, nebo by se mohlo stát, kdyby… Délka fanfikce není nijak omezená. Jinak ona postava/y nemusí být hlavním hrdinou ani osou příběhu, ale zase by měla být trochu výraznější a být poznat.

Ke své tvorbě můžete využít všechny postavy, které se ve Světě bez jména zatím objevily. Můžete použít všechny, nebo jen jednu jedinou, to už je na vás.

Soutěž není omezena žádným tématem, počtem příspěvků ani délkou fanfikcí.

Všechny soutěžní práce a případné dotazy posílejte na adresu: lysandra@centrum.cz, vyhlášení soutěže spolu s předáním výher proběhne na Akiconu 2011!

Ze soutěžních prací budou vybrána tři umístění pro každou kategorii. Můžete soutěžit v jakékoliv kategorii (pokud se umístíte v jedné, neznamená to, že se nemůžete umístit i v druhé a získat dvojnásobný počet cen) není omezen ani počet soutěžních příspěvků – čím víc prací, tím lépe! Každý obrázek se hodnotí odděleně, jedno od kterého je autora.

Všechny soutěžní práce budou postupně vystaveny na stránkách Světa bez jména i s odkazem na domovskou stránku tvůrců.

Pokud vám ještě nění něco jasného, ozvěte se na fóru http://www.svetbezjmena.net/drupal/node/439 nebo nám napište email.

Přejeme vám hodně štěstí a inspirace!!!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď