Marťan: trailer k novému sci-fi Ridleyho Scotta

Máme tady ukázku k velmi očekávanému sci-fi. Režisérem totiž není nikdo jiný, než samotný Ridley Scott, tvůrce Vetřelce a Blade Runnera. Hlavní role se zhostí Matt Damon nebo Jessica Chastain. Oba dva si spolu nedávno zahráli v jiné vesmírné výpravě zvané Interstellar. Tak co, už se taky těšíte? Premiéra je už na začátku října.

martian-gallery2-gallery-image

Astronaut Mark Watney (Matt Damon) během mise na Mars málem zahynul v prašné bouři. Zbytek jeho posádky planetu opustil v domnění, že je mrtvý. Ale Watney přežil a ocitne se tak omylem sám na nepřátelské planetě. Má k dispozici jen hubené zásoby a tak musí využít veškerý důvtip, invenci a technické znalosti, aby nejen přežil, ale také nalezl způsob, jak vyslat signál na Zemi, že je naživu. V okamžiku, kdy se mu to podaří, začne miliony kilometrů daleko od něj NASA a mezinárodní tým vědců neúnavně pracovat, aby dostali tohoto „Marťana” domů. Zatímco členové jeho posádky souběžně prokazují svou odvahu na téměř nemožné záchranné misi.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

5 komentářů

  1. Snad to nebude přepatosováno 🙂
    Ridley už potřebuje pořádné sci-fi.

  2. Já se tedy netěším, nejsem na to dost skalní fanoušek sci-fi. Kniha mi přišla jako směs MacGyvera a Julesa Verna – z jednoho si autor vzal schopnost vyrobit z hovna bombu, z druhého předlouhé vysvětlování fyzikálně-chemicko-biologických zákonitostí.
    A Matt Damon jako totální nerd na Marsu? To si úplně neumím představit.

  3. No ano
    milý FD, občas je potřeba něco vysvětlit. Ale ono nešlo ani tak o vysvětlení, ono šlo o to najít řešení, a právě o to tahle kniha byla. Ovšem nelíbit se něco je základní lidské právo, i když mi sdělovadla stále tvrdí opak.

Zanechat odpověď