Nejfantastičtější zážitek roku 2012 – vyhodnocení

Milí soutěžící, moc děkujeme za všechny vaše příspěvky! Mnoho jich sice nebylo, o to ale byly hezčí. Kdo dostal od čtveřice porotců Pavla, Kamča, Verča a Honza nejvíce bodů a ke komu poputují ceny?

O první čtveřici bylo jasno, ale na pátém místě se umístili čtyři soutěžící a porota tedy musela hodnotit podruhé. Na poslední oceněnou pozici nakonec dosáhl s 15 body Tomáš Přidal, který nám popsal krásné setkání se spisovatelkou Františkou Vrbenskou. Právem mu tedy náleží sborník toho nejlepšího z třetího ročníku soutěže Žoldnéři fantazie od Strak na vrbě.

Jen o bodík víc měl Pavel Svoboda, kterému se nejvíc vryl do paměti zážitek z dovolené, kdy usnul nad počítačovou hrou a zdál se mu hororový sen, který se však v jedné zdánlivě maličkosti promítl i do reality. Za mrazivou vzpomínku mu rádi posíláme román Pán světla rovněž od Strak.

O třetí a druhé místo se dělí dva soutěžící, který obdrželi stejný počet bodů – 17. Simona Dostálová se loni zasnoubila s přítelem, který jí k této příležitosti věnoval PC hru Diablo… stejný titul, nad kterým kdysi před mnoha lety jako děti trávili noci. Elišku Fuchsovou pak loni uchvátil Steven Erikson a jeho Malazská kniha padlých. Strávila s jejími díly celý půlrok a pod stromeček dostala toužebně očekávaný Prach snů. Obě čtenářky se podělí o komiksy Criminal od BB/artu a Živí mrtví 1 od Crwe a knihy Oko světa od Fantom Printu a Zlato Arkony od Brokilonu.

Tramtaradá! Na prvním místě se umístil a absolutním vítězem se tedy stala Ilka Pacovská, které se loni podařilo vydat vysněnou knihu. S radostí jí odměňujeme románem Kniha posledního soudu od Tritonu a komiksem Goon od Comics Centra.

Na oceněné příspěvky se můžete těšit v horizontu několika dní. Ještě jednou děkujeme na účast a u další soutěže na viděnou!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď