Nové stránky o filmu Pán prstenů v provozu!

Tak už i server FantasyPlanet spustil své vlastní zpravodajství ohledně filmu Pán Prstenů.

LOTRNové stránky jsou na adrese https://www.fantasyplanet.cz/lotr – zde najdete každodenní zpravodajství ohledně filmu Pán Prstenů (LOTR = Lord Of The Rings).

Na co všechno se můžete těšit? Tak především jsou to články, které se denně budou zabývat novinkami. Dále je zde stránka, kde se můžete seznámit s tvůrci filmu. Za odkazem obsazení se skrývá stránka se seznamem všech hlavních herců účinkujících v tomto filmu. Samozřejmostí je hlasování o nejsympatičtějšího herce. Dozvíte se o každém spousta informací. Další součástí stránek je kolonka Drby z natáčení, kde vás budeme seznamovat s potvrzenými zprávami i dohady jak to asi bude. Dostáváme se ke Galerii – části pro všechny jistě nejlákavější – zde budou každý den přibývat nové a nové obrázky, které prosáknou na Internet. Již teď naše galerie čítá cca 100 obrázků a to stále ještě není všechno! Můžete si rovněž poslat pohlednice! V kolonce Místa natáčení vám přiblížíme, v jakých lokacích se co natáčelo. Pracujeme na stránce FAQ (Frekvently Asked Questions – často kladené otázky), kde bude přehled otázek a odpovědí k filmu. Sekce Download je snad zcela jasná – zde je možno stáhnout trailery (upoutávky) k filmu, screen savery, desktop obrázky, LOTR browser a další. Odkaz Premiéry vás informuje, kolik dní zbývá do jednotlivých premiér. Konečně kolonka Odkazy na webu vám pomůžou se trošku zorientovat v množství stránek zabývající se tímto tématem.

Věříme, že budete s novými stránkami spokojeni!

Váš team FantasyPlanet

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

Zveřejnit odpověď