Nové změny na FantasyPlanet

Tak nastal další měsíc a sním se roztrhl pytel změn na FantasyPlanet. Jaké jsou se dovíte zde.

– naprogramoval jsem modul Pohlednice, které jako jediné v ČR opravdu posílají email dotyčnému adresátovi. Obsahují 180 velmi pečlivě vybraných obrázku, mezi něž patří i takové pecky jako obrázky z chystaných filmů Lord Of The Rings a Zaklínač.

– u každé recenze na knihu teď přibyla tabulka, kde můžete knihu ohodnotit vy – čtenáři. Při více než 10-ti hlasech se vaše hodnocení objeví i na titulní stránce ve formě krátké větičky: čtenáři hodnotí. Je to především služba pro vás, protože takto se rychle dovíte, je-li třeba recenzi číst, nebo ne. Záleží tedy na vás, jak pomůžete sami sobě :o)

– další změna k lepšímu je úprava a totální vymizení položky Kalendář akcí a nahrazení položkou Co se chystá. Zde opět jako jediní v ČR přicházíme s možností zasílání informativního mailu o blížícím se vydání knihy, premiéře filmu nebo chystané dřevárně, turnaji či conu 14!!! dní předem. Stačí nám pouze napsat váš email a systém vše rozesílá sám. Můžete si dokonce vybrat, o co máte zájem – jestli pouze o knihy a cony, nebo jen o dřevárny. Vše záleží na vás. Nyní probíhají jednání s vydavateli, kteří nám budou včas dodávat informace o tom, co chystají, takže vy přesně budete vědět, kdy která kniha vyjde. Tedy jakýsi ediční plán fantasy, sci-fi a horror literatury.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď