Nový speciál o Harry Potterovi!

Dlouho chystané překvapení konečně spatřilo světlo světa, respektive Internetu. Po dlouhých přípravách jsme konečně spustili další speciál těchto stránek, tentokráte věnovaný fenoménu Harry Potter a všemu okolo něj – knihám, ale hlavně filmu!

Nový speciál najdete na této adrese: http://harrypotter.netdirect.cz

Stránky mají za úkol na jednom místě přehledně informovat o dění okolo příprav dalšího filmu, o autorce a jejích plánech na další pokračování knihy ale i o dalších věcech, které s tímto fenoménem souvisí.

Stránky se teprve rozjíždějí, proto, prosím, omluvte jejich dočasnou strohost. Důraz klademe především na každodenní informovanost. Další funkčnosti, jako top nejčtenějších článků, ankety, apod., budeme průběžně dodělávat.

Doufáme, že se vám nový speciál bude líbit a tímto vás všechny zveme k nakouknutí!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

  1. Ale ale, další speciálek? No jestli bude takovej jako Lotr, tak to budete mít spoustu práce…:)Ale jsem na něj zvědavá, že by konečně inteligentní Potterovská stránka na českém internetu?:)

  2. Píšu za naší 8.c. Vlzte nám už s Potterem na záda. Tak jednoduchý roztahaný a reklamě podporovaný příběh sám sebe už odsoudil do sběru. Najděte něco nového. Vy se ale držíte toho, co je osvědčené. Danka

Zveřejnit odpověď