Pevnost spojuje sport a fantasy

Naši milí čtenáři Fantasy Planet, nabízíme vám akci, na které se snoubí sport a vás oblíbený časopis Pevnost. Dne 29.8.2015 (sobota) od 9.15h proběhne v areálu Hamrsportu v Praze – Braníku již šestnáctý ročník tradičního turnaje O pohár plážové lamy. Turnaj je určen rekreačním hráčům a hráčkám, kteří spíš sport mají rádi než aby se mu pravidelně a úspěšně věnovali.

01

Čeká na vás kopa cen pro každého, pohodoví lidé, pěkné prostředí a také družstvo Pevnosti, ve kterém aktuálně přislíbili účast například Josef Horký, Tomáš „Komár“ Drahoš nebo bývalý šéfredaktor Tomáš Němec. Přijďte si zahrát i vy – hlaste se individuálně či po celých týmech (min 3+brankář). Ve startovném 440,– korun na tým na každého čekají nápoje a drobná sladká svačina. Speciálně pro dámy máme tašku kosmetiky od Oriflame, tak neváhejte!

A protože je Pevnost generální sponzorem tohoto turnaje, využijte také možnost si v rámci turnaje předplatit Pevnost a získat skvělé dárky – knižní balíček a deskovou hru, nebo zakoupit exkluzivní tričko.

Za jednočlenný organizační výbor vás srdečně všechny zve Martin Bečvář

Regitrovat a ptát se můžete ZDE: https://www.facebook.com/…87293127781/

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď