Program Postapoconu – už tento pátek! (PR)

Už v pátek 4.6. od 15:00 začne další z malých conů smíchovské pobočky Městské knihovny v Praze. Zaměřený na katastrofy všeho druhu, které probereme z tolika úhlů, že vám k přežití ani úhloměr stačit nebude.

Kromě přednášejících přislíbila účast řada dalších „osobností“ české fantastické scény – například máme slíbeno, že mohutný JWP provede guerillový útok a v nestřeženou chvíli zasáhne do programu (berte to jako přípravu na nečekané události, jimiž konce světa většinou začínají!)… V každém případě, abyste věděli, na co všechno se v pátek těšit, nabízíme program postapoconu:

15:00 – 15:45 Leoš Kyša – 2012 konec světa. Už zase?
15:45 – 16:15 Jan Pohunek – post a pre apo v jeho tvorbě
16:15 – 17:00 Svět po pádu – představení jednoho neobyčejného larpu
17:00 – 18:00 Beseda s autorem Jaroslavem Mosteckým
18:00 – 18:45 Dan Storch – filmové novinky

Smíchovskou knihovnu najdete jen kousek od stanice metra Anděl na adrese Nám. 14. října 15, Praha 5. Vstupné je zdarma (děti polovic), příjemné místo a příjemná atmosféra a příjemní lidé samozřejmostí.

Těšíme se na vás!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

2 komentářů

  1. Striučné, leč výstižné:D chci poprosit o srovnání s příběhem ve vězdách české sci-fi, jestli ho autor četl – je Hvězda mého života lepší, nebo horší nežzmíněý příběh?

  2. nepatri
    nepatri to “nahodou” pod vedlejsi jiny clanek, tu recenzi na Neffa?

Zveřejnit odpověď