Revoluční Pevnost vás chytne a nepustí (PR)

Revoluce na novinových stáncích přichází s Pevností! Rozhodně očekávejte převratné události, které poklidný český rybníček s fantastikou řádně rozvíří. Je tu totiž odvážný projekt, s nímž se v budoucnu objeví zcela nová knižní řada s překvapivě vysokým nákladem a vynikajícím čtením.

Další vlna skvělého čtení se řítí

V tomto čísle se dozvíte o zajímavém projektu, který pro vás Pevnost nachystala na srpen. Můžete si přečíst ukázku z historické fantasy Vlčice od Zdeňka Žemličky. Příběh románu se odehrává v prostředí jeho oblíbeného cyklu kratších prací, je však samostatný a rozhodně si v něm přijdete na své. A proč? No protože už v srpnu si můžete zakoupit Pevnost s románovou přílohou! Ano, slyšíte dobře, od příštího čísla budou k Pevnosti přidávány literární přílohy. Ovšem můžete si samozřejmě zakoupit váš oblíbený časopis i bez ní. Každému podle jeho přání. Další podrobnosti o chystaném projektu se dozvíte v rozhovoru se spřáteleným nakladatelem Jiřím Vlčkem.
Ze stránek Pevnosti na vás dále zaútočí informace o převratných filmových projektech, největší pozornosti se dostane realistickému zpracování komiksové legendy ve filmu Batman začíná. Neméně temné a vizuálně bohaté podívané se dočkáte rovněž ve filmech Noční hlídka a Sin City – Město hříchu.

Magické klenoty žánru fantasy se třpytí

Hlavním tahounem literární části se vedle přehlídky kvalitních recenzí stane první díl rozsáhlého seriálu Magické klenoty žánru fantasy, jenž vznikl důkladným přepracováním oblíbené Historie žánru fantasy. Pokud jste si tento seriál oblíbili na stránkách Fantasy Planet, pak si jistě nenecháte ujít ani jeho rozšířenou podobu.

V povídkové části vás čeká nářez od Williama Kinga a již druhá novela od Kristine Kathryn Ruschové. Část věnovaná povídkám je v Pevnosti mimořádně rozsáhlá a vy se i tentokrát můžete přesvědčit o jejích kvalitách, za to vám ručím.

Na zbylých stránkách vás již pravidelně čekají bohaté informace o hrách, historii, magii a mytologii. Červencová Pevnost je jednoduše opět skvělé čtení, které vám přinese mnoho hodin dobré zábavy. Pro ty z vás, co ji znáte, to není nic nového, ale pro neznalé to bude jistě příjemné překvapení.

Uvidíme se na stránkách Pevnosti, moji starou hnusnou fotku na žádost nebohých čtenářů vystřídá nová, tak už mi snad dají pokoj. 🙂

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

  1. jj Pevnost je moc dobrá. S tou knižký přílohou od srpna mě moc potěšili 🙂 Sice ne každý měsíc si koupím tu s přílohou….podle toho o jakou literární přílohu-knížku půjde. Bylo by dobré, kdyby v každém předcházejícím čísle napsali o jakou přílohu půjde….

  2. Jako bys mi to vzala z pusy.Vlčici s koupím,ale na ty další knihy se budu muset 100% informovat,páč i 60 Kč není k zahození.

  3. Vlčice
    Jo, jo, už ji mám doma a nevypadá k zahození, večer se do ní pustim.

  4. Vlčice vypadá dobře a zbytek Pevnosti je ucházející.

  5. Sakra proč musí nová Pevnost vycházet až 9.10. ? :o(

Zanechat odpověď