Zveme na Starcon 2013! (PR)

STARcon je třídenní setkání fanoušků sci-fi a fantasy obohacené a program plný zajímavých i zábavných přednášek, promítání, her a workshopů. Je to místo setkávání se se starými přáteli a seznamování se s novými. Jsou to tři dny, během nichž si můžete odpočinout, hodit za hlavu starosti běžného života a soustředit se jen na to, co vás baví a co máte rádi!

Starcon

Na co se můžete těšit letos? Jako již tradičně vám nabídneme program zaměřený na sci-fi a fantastiku obecně, a to v několika liniích. Vedle dvou STAR linií (které se věnují Star Treku, Star Wars a Stargate) je to linie literární, seriálová, vědecká a fantasy. Programovou novinkou letošního roku je linie kreslených seriálů.

Pokud si budete chtít odpočinout od přednášek a workshopů, můžete navštívit hernu deskovek nebo hudebních počítačových her, případně se jít osvěžit do našeho bufetu.

V pátek večer vás čeká další Star Trekový divadelní kus od souboru „TyJáTrek“ s názvem „Tři kapitáni“. Sobotu již tradičně zakončíme galavečerem a s ním i třetím dílem známého STARconového divadla (konečně se dozvíme, jak to dopadne s naší ne až tak tradiční Středozemí!).

Jestli vás náš program zaujal, sejdeme se o víkendu 5. – 7.dubn****a v Praze****, v OA Svatoslavova .

Více informací můžete najít na www.star-con.cz.

Těšíme se na vás!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď