Nová verze stránek!

Po úspěšném přežití Silvestrovské noci jsem se rozhodl pustit do světa novou verzi našeho serveru FantasyPlanet. Je zde hned na první pohled patrno několik věcí – tedy především změna designu. Využil……

Po úspěšném přežití Silvestrovské noci jsem se rozhodl pustit do světa novou verzi našeho serveru FantasyPlanet.

Je zde hned na první pohled patrno několik věcí – tedy především změna designu. Využil už jsem celou plochu obrazovky a tím pádem se už na stránky vleze více informací. I v rozlišení 800*600 (i když pro něj stránky optimalizovány nejsou) je design lépe zpracovaný než ten předchozí – hlavně už nepřečnívá přes okraj :o) Další změnou k lepšímu je rozdělení hlavní stránky na více sekcí, které se načítají samostatně – tedy všechny stránky by se měly načítat daleko rychleji než tomu bylo předtím. Tolik k designu.

Dalším vylepšením je komplexní propojení vyšlých knih s vydavatelstvími a vyhledáváním. Teď již máte plnou možnost vidět, které knihy a kdy jaké vydavatelství vydalo. Po kliknutí na knihu se vám objeví detail s obálkou. Průběžně budeme doplňovat vyšlé knihy zpět až do roku 1995. Zde bych rád poděkoval Nakorovi, za jeho mravenčí práci se zajišťováním vyšlých knih. Díky! Na odkazu „rozšířené vyhledávání“ naleznete spousta různých kriterií, která můžete použít při výběru.

Dole v patičce na odkazu AZRAEL (což je náš redakční systém) se můžete dočíst, jaké vylepšení ještě chystáme v další verzi.

Tolik k nové verzi. Teď už vám všem přeji mnoho úspěchů do nového tisíciletí.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď