Soutěž o lístky do kina IMAX na Rogue One

Ve třetí, předposlední prosincové soutěži můžete vyhrát celkem 6 vstupenek do IMAXu na Rogue One!

rogue-one-poster K soutěžím o kurz psaní a deskovku dnes přidáváme i další kousek, tentokrát pro filmové nadšence.

Pokud jste nestrávili poslední týdny v absolutní izolaci, pak už nejspíš víte, že do kin vtrhla dlouho a napjatě očekávaná novinka Rogue One: A Star Wars Story. Příběh z daleké galaxie tentokrát vypráví o skupině netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol – ukrást plány Hvězdy smrti. Zda se jim to podaří můžete zjistit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX již od 15. 12!

U nás v redakci pro vás máme 3×2 vstupenky na Rogue One do IMAXu či některého kina Cinema City. Jako vždy stačí správně zodpovědět soutěžní otázku:

Kolik sálů napočítáte ve všech multiplexech Cinema City po celé České republice?

a) 59

b) 184

c) 111

(Pokud potřebujete nápovědu, hledejte na www.cinemacity.cz.)

imaxSvoje odpovědi posílejte na redakční email xan.fantasyplanet@gmail.com do středy 28. prosince (včetně). Do předmětu uveďte “Soutěž Rogue One” a nezapomeňte nám připsat i adresu, na kterou bychom měli vstupenky poslat, pro rychlejší doručení ideálně i s telefonním číslem, na kterém váš může zastihnout kurýr.

Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme tři výherce. Výsledky soutěže vyhlásíme a vstupenky rozešleme ve čtvrtek 29. prosince.

Na čtvrtou a poslední prosincovou soutěž se můžete těšit po svátcích!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

Zanechat odpověď