Soutěžíme o 3 storyboardy ke Zrození Planety opic

Milí čtenáři, společnost Bontonfilm nám do soutěže věnovala opravdu jedinečnou cenu – tři zapaspartované originální storyboardy k filmu Zrození Planety opic, opatřené certifikátem autenticity, kterých je na světě jen 500 ks. Rádi byste……

Milí čtenáři,

společnost Bontonfilm nám do soutěže věnovala opravdu jedinečnou cenu – tři zapaspartované originální storyboardy k filmu Zrození Planety opic, opatřené certifikátem autenticity, kterých je na světě jen 500 ks.

Rádi byste se stali majitelem tohoto unikátu? Pak nám pošlete do pondělí 15. 8. včetně na mail redakce@fantasyplanet.cz odpovědi na následující otázky. Mail opatřete předmětem FP soutěž. Přejeme hodně štěstí a užijte si film, který má u nás premiéru 11. 8.

Otázky:

1. Napište jména těchto tvůrců Planety opic: autora knižního románu, režiséra první filmové verze a režiséra Zrození Planety Opic.

2. Původní Planetu opic, její remake od Tima Burtona a poslední opičárnu, letošní Zrození, spojují vysoce kvalitní hudební doprovody. Která tři skladatelská esa se o ně postupně postarala?

3. Která společnost se postarala o digitální triky ve filmu Zrození Planety opic? Uveďte příklad dalšího velkofilmu (měřítko dle Hollywoodu – tedy s výdělkem alespoň přes miliardu), který má na svém „triku“?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď