Soutěžíme o komiks Kůstek

Milí čtenáři, výběr ceny do naší nové soutěže byl jednoduchý. Chtěli jsme opět udělat radost příznivcům bublin, a tak jsme sáhli po komiksu Kůstek, který nedávno vydalo nakladatelství Crew. Boris……

Milí čtenáři,

výběr ceny do naší nové soutěže byl jednoduchý. Chtěli jsme opět udělat radost příznivcům bublin, a tak jsme sáhli po komiksu Kůstek, který nedávno vydalo nakladatelství Crew. Boris Hokr ho v recenzi, označené Tipem FP, prohlásil za žhavého kandidáta na komiks roku.

Mix Pána prstenů a animovaných filmů od Pixaru – tak by se dal popsat legendární fantasy epos Kůstek. Zavede vás do světa, který je plný prapodivných bytostí – věčně hladových krysáků, bojových včel, obřích rudých draků (s doutníkem) a agresivních babiček. Do světa krásného i nebezpečného.

Příběh začíná úprkem tří podivných bytostí z rodného města, pokračuje závodem krav a končí bojem o osud světa s tajemným Pánem kobylek a jeho hordami. Je tu všechno, co má klasická fantasy mít (možná až na ten závod krav), jen ti hrdinové jsou na klasické fantasy tak trochu… zvláštní.

Chcete-li si o jeden výtisk Kůstka zasoutěžit, pošlete nám na mail redakce@fantasyplanet.cz (označený předmětem FP soutěž) do pondělí 21. 6. odpovědi na tyto soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje trojice hlavních hrdinů – kůstků?

2. V jakém roce vyšlo první Kůstkovo dobrodružství v zahraničí?

3. Na jakém conu bylo české vydání Kůstka pokřtěno?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď