Soutěžíme s filmem Zatmění

Milí čtenáři, sága Stmívání dorazila i na FP! Ale nebojte se, nedočkáte se od nás nadšených recenzí na Zatmění, třetí díl cyklu, který právě vstoupil do kin, či nekritických ód na……

Milí čtenáři,
sága Stmívání dorazila i na FP! Ale nebojte se, nedočkáte se od nás nadšených recenzí na Zatmění, třetí díl cyklu, který právě vstoupil do kin, či nekritických ód na knižní předlohu. Pro všechny milovníky této upírské romance, ale i pro další čtenáře, kteří mají v okolí někoho, koho by ceny potěšily, tu máme velkou Twilight soutěž!

O co hrajeme? Distribuční společnost SPI International nám věnovala pět DVD Nový měsíc a pět triček s motivem Zatmění (můžete se na ně podívat zde). Šanci na vítězství má ovšem pouze ten, kdo nám pošle správné odpovědi na následující otázky nejpozději do soboty 10. 7. včetně na mail redakce@fantasyplanet.cz. Nezapomeňte mail označit předmětem FP soutěž. Přejeme hodně štěstí!

Otázky:

1. Začneme od začátku. Kdy vyšel v zahraničí první díl Twilight ságy, Stmívání (máme na mysli jeho první vydání)?

2. A v jakém roce měla premiéru jeho filmová verze?

3. Jak se jmenují herci, kteří ve filmech ztvránili ústřední dvojici (Bellu a Edwarda)?

4. Mimo ságu Stmívání má ovšem Stephenie Meyerová na kontě i jedno „scifi pro lidi, kteří nemají rádi scifi“. Pod jakým názvem tato kniha vyšla u nás a jaké nakladatelství ji v ČR vydalo?

5. A nakonec již tradiční malý průzkum. Proč milujete/nenávidíte Twilight?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď