VYHLÁŠENÍ soutěže s www.TrickaZeSerialu.cz

Přinášíme jména výherců!
A pokud vydržíte chvíli číst, dozvíte se i něco málo k výsledkům ankety.

Vážení soutěžící,

nejprve bychom rádi poděkovali všem účastníkům – bylo vás celkem 44, a žádné špatné nebo dokonce duplicitní odpovědi. No vidíte, že to jde 🙂

Abychom vás nenapínali dlouho, rovnou se vrhneme na výherce:

  1. cena: klasicka  (jméno neuvedeno)
  2. cena: Karel W.
  3. cena: Jana Poz.

Plná jména bohužel uvést nemůžeme, takže se omlouvám všem, kterým jsme dali naději… Výherci budou kontaktování emailem a domluví se přímo se zástupci www.trickazeserialu.cz na svých cenách.

A pokud jste náhodou nevyhráli, je ideální čas poprosit o nějaké to parádní triko Ježíska .

A na závěr ještě stručné výsledky:

co se týká seriálů, jména se příliš neopakovala, a tak na pomylsných stupních vítězů skončila The Big bang Theory, Hra o trůny a Červený trpaslík, ale jsou mezi vámi i staromilci i modernisté (objevil se například seriál Navštěvníci stejně jako Krejzovi). Špatně si nevedli ani Dexter, Sherlock Holmes nebo Firefly. Několikrát se objevila i odpověď anime, zdůvodněná tím, že se v něm děje mnohem více než v klasických hraných seriálech.

Tipů padlo dost – jen pro informaci – vítěz dostal pouhých šest hlasů!

 

Za celou redakci také děkujeme za vaše názory.

Obliba rubrik a různých věcí byla rozložena docela rovnoměrně.

Pár lidem se líbí rubrika Prvňáci (zejména rozhovory s nimi spojené), pár lidí baví nejvíc komiksové recenze (jmenovitě náš redakční egoista Pepa Horký děkuje za každý hlas!!),máte rádi i hry a Filipa Gotfida, a své obdivovatele mají i knižní recenze (i Martin Bečvář děkuje za vaši přízeň).

Nejčastěji jste se nám svěřovali, že vám chybí soutěže o knihy – inu, dáme hlavy dohromady, rozbijeme redakční prasátko a …  No, kdo jsme my abychom našim čtenářům nedali to,po čem touží, že?

Ještě jednou děkujeme za vaše názory, a to i jménem www.TrickaZeSerialu.cz

Vaše redakce

 

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď