Dvacetiny s Fantasy Planet: Vydavatelství audioknih Tympanum.cz uvádí Píseň ledu a ohně

Píseň ledu a ohně patří mezi jedny z nejdiskutovanější knižních sérií, ať už z hlediska dokončeného seriálu (ano, osmá řado, o tobě mluvím, i když knihy budou teprve vycházet!), či autorova neustálého odkládání Vichrů zimy nebo fanouškovského love/hate postoje k doposud vydaným knihám.

Ať už jste nováčkem mezi fanoušky George R. R. Martina nebo nemáte v lásce bichle (protože Martin je grafoman a očividně tenké knížky psát prostě neumí) – vydavatelství Tympanum váš problém vyřešilo v podobě audioknih!

Celou ságou provází František Dočkal, takže se nemusíte bát, že co díl, to nový vypravěč. A pokud si úplně nejste jistí, jestli se vašim uším bude namluvená sága zamlouvat, Tympanum má ve své nabídce každou knihu (Hra o trůny, Střet králů, Bouře mečů, Hostina pro vrány, Tanec s draky) zvlášť, anebo pokud jste s audioknihami za dobře, určitě přivítáte možnost zakoupení všech doposud vydaných namluvených knih v jednom!

František Dočkal vás zavede na území Sedmi království, kde se na sebe hlavy rodů falešně usmívají a ve stínech spřádají plány koho se zbavit. Když je tedy lord Eddard Stark povolán na pozici králova pobočníka, začíná krutá hra intrik. Hlava rodu Starků je totiž nepohodlnou osobou na královském dvoře, navíc se svojí šlechetnou povahou se do politických pletek moc nehodí. Každý člověk v blízkosti Železného trůnu střeží svá tajemství jako oko v hlavě. Být chytrý nestačí a mít mocné postavení také ne. Kdo nakonec hru o trůny přežije?

A samozřejmě, ani zde nemůže chybět ukázka.

 

 

 

 

 

 

 

 

A pokud vás zajímá, co bylo ještě před touto ságou, pak jsou pro vás připraveny tři novely ze světa Písně ledu a ohně. Rytíř sedmi království přidává další střípky a souvislosti do rozsáhlého světa. Jasně, i z této audioknihy máme ukázku:

A ještě jeden výlet do minulosti světa G. R. R. Martina – tentokrát o něco faktografičtější. Oheň a krev je v podstatě kronikou rodu Targaryenů a dává odpovědi na spoustu otázek, které autorova hlavní sága přinesla. Ostatně, poslechněte si ukázku.

 

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď