Parazit Davida Koeppa – novinkový sci-fi thriller z Tympanum.cz

Pokud máte rádi audioknihy, rozhodně si nenechte ujít novinku z Tympanum.cz – zneklidňující sci-fi thriler s názvem Parazit.
Knihu Davida Koeppa čte Filip Švarc.

Abychom vás trochu nalákali, přidáme ještě oficiální text:

Znepokojivé sci-fi od scenáristy filmů Jurský park, Smrt jí sluší, Mission: Impossible, Spider-Man, Válka světů či Indiana Jones a dalších.

Odborníci na bioterorismus Roberto Diaz a Trini Romano nechají srovnat se zemí vesnici uprostřed australské pustiny, jejíž obyvatele pozabíjela parazitická houba či plíseň, která sem „spadla z nebe“ v jednom z pozůstatků vesmírné stanice Skylab. Do USA převezou jediný vzorek, který pro případné budoucí válečné účely uloží ve vojenském podzemním skladišti. Po třiceti letech se však organismus začne šířit a pouze agent v důchodu Roberto Diaz ví, jak velkou hrozbu pro svět představuje. Nad bývalým armádním prostorem mezitím vyrostl systém skladovacích kójí, jehož ostrahou je smolař Travis a svobodná matka Naomi, kteří nemají nejmenší potuchy, čemu budou muset čelit.

 

Pokud vás kniha zaujala, můžete si ji koupit ZDE.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page