Hudební hry na Festivalu fantazie…..už zase (PR)

Rok se s rokem sešel a opět vás chceme pozvat k nám na Hudební hry. Proč byste k nám měli zavítat a co pro vás chystáme? To, co vždycky, a pár novinek navíc. Chcete vědět víc?

Hudební hry - FF

Stanoviště budou trošku obměněná oproti minulému roku. Také chceme návštěvníkům nabídnout větší komfort v našich prostorách. Ve stavu zvažování je dokonce i sprcha pro osvěžení v horkých letních dnech. Také malé technické stanoviště pro ty, kteří by si rádi stáhli nějaké písničky do své Stepmanie. A dá-li ten nahoře, tak třeba i více židliček.

Tak a teď už k samotným stanovištím. Největší a co se návštěvnosti týče a nejoblíbenější stanoviště…­…tadáááá – osvědčený Quad, na kterém mohou ťapat čtyři hráči najednou.

Dál stále stoupající hvězda Rockband. Dostupný bude LEGO Rockband, Beatles Rockband. Případně některá z Guitar Hero verzí.

Když už jsme zmínili Guitar Hera, tak ani na tohle stanoviště nesmíme zapomenout. K dispozici bude Guitar Hero 2, 3, 5, 6, Aerosmith. A jelikož Harmonix pár dní po PragoFFestu oznámil ukončení vývoje Guitar Hera, možná si dáme i nějaké důstojné rozloučení a vzdáme hold této hře.

PIU, piješ, pijeme. Nebojte, je to jen další stanoviště. PIU je zkratka pro Pump It Up nebo, jak se vžilo na FF, „takový ty šikmý šipky“.

Po úspěchu na PragoFFestu necháváme stanoviště Para Para Paradoxe. Růžové bábovičky se osvědčily a vy nad nimi šťastně máváte packama a tancujete.

Kdo se nevejde na Quad, nemusí zoufat. Bude i stanoviště s DDR X a DDR Extréme. Jedno z nich bude umístěno zákeřně do zadních místností, takže intimní atmosféra na ztrapňování zaručena.

Singstar…..nebude a nikdy nebyl. My totiž máme Ultrastar :-). Je to to samé, jen do Ultrastaru si nasypeme, co chceme, takže pro vás máme víc songů k ničení vašich hlasivek a našich uší. Budou i papírové seznamy s písničkami a interprety. Takže zatímco kamarádi zpívají, vy zákeřně hledáte, co jim dál pustíte.

Beatmania IIDX. Jo, to je ten strašně kchůl DJ pultík. Tak ten bude taky. Verze 16 čili Empress, 17 – Sírius, a když bude Xsoft hrozně pilnej a skvělej a vy všichni ho budete bombardovat emailama, tak třeba i 18 – Resort Anthem.

Hatsune Miku: Project Diva. Ou jé! Na tohle se těším asi nejvíc. Budete muset omluvit sníženou kvalitu obrazu, jelikož je to původně pro PlayStation Portable. Xsoft si dal tu práci a předělal tuhle lahůdku do PC verze. Součástí stanoviště bude i návod jak hrát a hezká hosteska Sniper :-).

Tolik tedy ke stanovištím. Slíbit můžeme i komunikativní a milé hlídače (a hlídačky) včetně nás tří, tedy mě (Ithil), Snipera a Xsofta. Více o nás najdete na našem webu www.hudebnihry.cz.

Turnaje budou! A bude jich dost. Zase je bude páchat Sniper. Takže jen rychlá rekapitulace:

Guitar Hero medium, hard
Rockband medium (doufám, že letos si dáte záležet i na kostýmech)
Ultrastar
Quad medium, hard, funny
Turnaj vedoucích FF (tohle bude celkem zajímavé, pokud chcete vidět Vaška Pravdu na padu, tak určitě dorazte).

A nakonec vám slíbíme ještě přednášky, diskotéku, příležitostnou Dance Evolution, spoustu zajímavých oblečků, co si Ithil přiveze, krásné počasí, šťastného Snipera, chutné tousty, růžové balónky, zajímavé ceny, sladkou medovinu, pečené prasátko a mnoho dalšího.

Více na www.hudebnihry.cz a http://www.festivalfantazie.cz/ff/.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď