Podzimní fantasy novinky nakl. Fragment (PR)

Podzim je již tradičně vydavatelsky silné období. Nakladatelství Fragment vám i letos přináší celou řadu pokračování populárních knižních sérií. Tisíce čtenářů jistě potěší, že na knihkupecké pulty přichází nové vydání oblíbené dračí série s atraktivním bonusem, dobrodružství bájného hrdiny, strhující tetralogie z podzemí, nová původní česká fantasy novinka o čarovné zemi elfů, napínavý osud hlavní hrdinky v pokračování Hladových her nebo romantika v podobě nového dílu oblíbené upíří ságy.

Edice Odkaz Dračích jezdců se stala okamžitě po svém vydání bestsellerem. Příběhy Eragona a jeho dračice Safiry uchvátily miliony lidí na celém světě a čeští čtenáři nejsou výjimkou. Po úspěchu tří knih v pevné vazbě vydává Nakladatelství Fragment tyto knihy i v brožovaném vydání. Začátkem října tak přibude k titulům Eragon a Eldest i Brisingr. Bonusem, na který se mohou čtenáři těšit, je kapitola ze 4. připravovaného dílu dračího příběhu z pera Christophera Paoliniho. Navíc bude možné zakoupit tyto tři díly z edice Odkaz Dračích jezdců v dárkovém boxu. Současně je pro fanoušky připravena také kniha s názvem Průvodce po Alagaësii, ve které se čtenářům představí jednotlivé národy a místa ze země Dračích jezdců.

V září na čtenáře čekají hned tři knižní lahůdky. Už prvního září vychází třetí díl série Percy Jackson. Pod názvem Prokletí Titánů přinese pokračování příběhu o chlapci, který je synem boha Poseidona. Příběhy Ricka Riordana, čerpající z antické mytologie, si dokázaly ve vzácné shodě najít přízeň čtenářů i literárních kritiků.

1. září se dočkáme také vydání prvního dílu nové fantasy série Křišťály moci od mladé české spisovatelky Michaely Burdové. První kniha této ságy, jejíž děj se bude odehrávat v čarovné zemi elfů, nese název Zrada temného elfa. Temní a bílí elfové se dávají do boje o sedm křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět. Podle proroctví může křišťály najít a získat pouze obyčejná venkovská dívka Neilin, která však o svém poslání nic netuší.

O několik dní později, koncem září, vstoupí na knižní trh závěrečný díl série o podzemním světě s názvem Návrat z PODZEMÍ. Pozoruhodný příběh tajemného světa, který náhodně objeví mladý hrdina se svým otcem pod současným Londýnem, je bravurním literárním dílem dvojice britských autorů Rodericka Gordona a Briana Williamse. Knihu zaručeně neodložíte, dokud nedočtete poslední stránku!

Již 1. října budou mít čtenáři možnost sledovat další pohnuté osudy Katniss a Peety, kterým se díky aktu vzdoru podařilo dosáhnout vítězství v drsné reality show – Hladových hrách. Můžeme zaručit, že druhý díl Hunger Games s podtitulem Vražedná pomsta nebude o nic méně napínavý, než byl ten první.

Koncem října se mohou zejména čtenářky těšit na páté pokračování romantické ságy Upíří Deníky. Temné síly se stále nechtějí vzdát a nedají Eleně a Stefanovi čas vychutnat si znovu nabytou radost ze života. Zda se hlavním hrdinům podaří ubránit silám temnot, zjistíte v knize s názvem Návrat. Současně budou mít čtenáři možnost zakoupit komplet 1.–4. dílu Upířích deníků s pevnou vazbou ve skvělém dárkovém balení.

Žánr fantasy literatury pro děti a mládež je pro Nakladatelství Fragment klíčový. Právě proto je kladen důraz na pečlivý výběr kvalitních titulů, které jistě přispějí k obohacení podzimního a předvánočního knižního trhu.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

  1. Jsem zvědavá na pokračování Hunger Games. První díl se povedl.

Zveřejnit odpověď