Soutěž o dvoudenní volňásek na Festival fantazie

Milí čtenáři prázdniny se blíží a stylově je můžete načít na dalším ročníku největší akce pro příznivce fantastiky v České republice – na Festivalu fantazie v Chotěboři, který se letos koná ve dnech……

Milí čtenáři
prázdniny se blíží a stylově je můžete načít na dalším ročníku největší akce pro příznivce fantastiky v České republice – na Festivalu fantazie v Chotěboři, který se letos koná ve dnech 1. – 11. 7. Čeká tam na vás mnoho programových linií, zajímaví hosté, přednášky, besedy, workshopy, desítky nových i starších filmů, velká herna deskovek, koutek s hudebními hrami… ale třeba i fotbalový turnaj, karaoke či grilování prasete.

Pojďte si spolu s FP zasoutěžit o dvoudenní volňásek. Může ho využít i ten, kdo již je přihlášený a má zaplaceno (peníze mu budou vráceny na místě), upozorňujeme však, že je nutné ho uplatnit (tzn. již přihlášení ho do tohoto data musí zadat do Amberu a dosud nepřihlášení se přihlásit) do 19.6.

A otázky? Tentokrát vás nebudeme trápit. Organizátoři FF pro vás každý rok připravují spoustu novinek, jejichž přehledný a číslovaný seznam najdete na oficiálním webu akce (a nejedná se o zprávičky, které pravidelně přibývají v pravém boxíku na titulní stránce). Ptáme se vás:

Kolik těchto oficiálních novinek na vás čeká letos?

Odpovědi posílejte do neděle 13.6. včetně na adresu redakce@fantasyplanet.cz. Pokud do předmětu vložíte FP soutěž, máte zajištěno, že se váš mail neztratí mezi ostatními. Přejeme hodně štěstí!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď