Občas se, bohužel, stane, že recenzent sáhne po knize, u které ho zaujme obálka a anotace, aby v průběhu čtení zjistil, že to vlastně vůbec není jeho šálek kávy. Jenže, vysvětlujte čtenářům, že došlo k omylu, a že je nefér odsoudit knihu jen proto, že vám osobně příliš nesedla. A tak jsme se uchýlili ke kompromisu, a nabídli pohled ještě jedné osoby, tentokrát pro změnu ženy, a navrch fanynky Jany Rečkové. Tímto děkuji Heleně Jelínkové za její ochotu podělit se se čtenáři o svůj názor. A mimochodem: dejte nám v komentářích vědět, zda by se vám líbilo, kdybychom podobné dvojrecenze uveřejňovali častěji!