Bohové ztrácí svoji sílu a opouští zemi. Ta se stává domovem démonů, běsů a jiných nečistých sil. Lidé jsou najednou snadnou kořistí, potravou a lovnou zvěří. Jen tu a tam se ještě drží vesnice či pár jednotlivců, kteří se snaží v tichosti přežít a neupozorňovat na sebe. Ale když už se konečně najde někdo, kdo by rád s nadvládou démonů skoncoval, dostane se mu pomoci?