V minulosti bylo lidstvo na technologickém vrcholu. Jenže z minulosti se žít nedá; a tak nezbývá než se rvát alespoň o lepší budoucnost. Svět po apokalypse je totiž nehostinný, lidé tvrdí a nedůvěřiví a každý další den, který přežijete, stojí za oslavu.